Hakkımızda

1987 yılında “Sönmez BUDAK” tarafından kurularak, günümüzde sektörde öncü firmaların arasında yer alan Sönmez Group; kısa sürede ciddi ve önemli projelere imza atmıştır.

Sönmezoğlu ile Geleceği İnşa Ediyoruz

1987 yılında ‘Sönmez BUDAK’ tarafından kurulan Sönmez Grup; Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olmuştur. Kurulduğu günden itibaren birçok konut projesine imza atarak binlerce aileyi konut sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezleri de inşa etmiştir.

1997’li yıllara kadar dönemin getirdiği şartlar ve tercihlere uygun konut projeleri üreten Sönmez Grup, 2000’li yıllardan itibaren hem kent içi hem de kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim yerlerinde önemli projelere imza atmıştır. 2013 yılında yeni marka tescili ile ‘Sönmezoğlu İnşaat’ adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon

1997 yılında inşaat alanında kurumsal bir firma olma yolundaki adımlarını tamamlamış olan Sönmezoğlu; köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Misyon

İnşaat sektöründe öncü bir firma olmayı başarıp; sadece ileri bakarak, müşterilerine her alanda en iyi hizmeti sunmayı ve herhangi bir problemde çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Sönmezoğlu İnşaat olarak size sağladığımız kalite her zaman profesyonel ve yüksek standartlarda  olacaktır. Çevreci, güvenli ve modern projelerimiz her geçen gün daha da artıyor.

Videoyu oynat

Projelerimiz Sizlerle Hayat Buluyor.

Seçkin lokasyonlarda bulunan konutlarımız ve halihazırda devam eden projelerimizle her gün daha da ilerliyoruz.

Sönmezoğlu ve Yapıda Kalite

Sönmezoğlu olarak size sağladığımız kalite her zaman en yüksek düzeyde olacaktır. Çevreci, güvenli ve modern projelerimiz her geçen gün daha da genişliyor.

  • Çevreci

    Bir farkındalık yaratmak ve katkıda bulunabilmek amacıyla başlattığımız İklim Kent projemizde her daireden elde edilen gelirin belirli bir yüzdesi İklim Kriziyle Mücadele için çalışan vakıflardan biri olan WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı)’ye bağışlıyoruz. Çocuklarımızın geleceği için yatırım yaparken, büyük resmi görmeli ve onlara yaşayabilecekleri güzel bir dünya bırakmayı unutmamalıyız.

  • Güvenli

    Geçmişten gelen güven ve geleceğe duyulan heyecan ile yolumuza devam ediyoruz. Birinci sınıf malzeme kullanımı ile evinizin konforu için gerekli bütün şartları sağlıyoruz. 7/24 güvenlik hizmeti ile kendinizi evinizde, olması gerektiği gibi, güvende hissedeceksiniz.

  • Modern

    Yaşamı dört duvarın arasına hapsetmeyen mimari anlayışı ve sosyal alanları ile İzmir’in en modern yaşam alanlarını sizler için inşa ediyoruz.

Videoyu oynat