İklim Kent

Teslim Tarihi: Aralık 2021

Açıklama

Sessiz ve doğayla iç içe konumunun yanı sıra birçok önemli noktaya yakınlığıyla göze çarpan İklim Kent sizleri konforlu, sade bir yaşama davet ediyor. 

 

En Az 70m² Kullanım Alanı

2+1 ve 3+1

3 Blok / 36 Daire

Ek Özellikler

İklim değişikliğinin etkileri giderek artarken, yarattığı küresel çaptaki problemler hepimiz için birer uyarı çağrısıdır. Bir tarafta milyonlarca hektarlık alan yanıp kül olurken, yarım milyar hayvan hayatını kaybetmişken; diğer tarafta sel felaketinden sular altında kalan şehirler, evlerinden olan insanlar görüyoruz. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde hepimiz için kaçınılmaz olan son yaklaşırken, Sönmezoğlu ailesi olarak herkesi bu mücadeleye destek olmaya çağırıyoruz. ​Bir farkındalık yaratmak ve katkıda bulunabilmek amacıyla başlattığımız İklim Kent projemizde her daireden elde edilen gelirin belirli bir yüzdesi İklim Kriziyle Mücadele için çalışan vakıflardan biri olan WWF(Dünya Doğayı Koruma Vakfı)’ye bağışlanarak, kurumumuz tarafından ilk adım atılacaktır.

Çocuklarımızın geleceği için yatırım yaparken, büyük resmi görelim.

3 Blok 36 Dai̇re Si̇te , Ortak Yüzme Havuzu, Özel Tasarım Dai̇reler , Rezi̇dans Konsepti̇nde 2020 Ağustos Ayında İnşaata Başlanacak Olup 2021 Aralık Ayında Tesli̇m Edi̇lecek. Seferi̇hi̇sar’in En Özel Projesi̇ En Güzel Konumda Çok Yakında Si̇zlerle.

Lokasyon Avantajı

Akarca Koyu 5 DK
Sığacık 5 DK
Teos Antik Kent 5 DK
Marina 5 DK
Gümüldür 25 DK
Kuşadası 50 DK
Çeşme 50 DK
Adnan Menderes Havaalanı 35 DK
İzmir 30 DK

Diğer Projelerimiz

Defne Konutları

İklim Kent

İpek Villaları

Lina Apartmanı

Tepe Konutları

Projelerimiz Sizlerle Hayat Buluyor.

Seçkin lokasyonlarda bulunan konutlarımız ve halihazırda devam eden projelerimizle her gün daha da ilerliyoruz.